توجه : بیننده محترم این یک سایت تبلیغاتی عمومی و مربوط به فروشندگان مختلف است و در هر کالا یا صفحه ای از سایت اگر کوچکترین مشکل یا تخلفی مشاهده نمودید لطفاً مراتب را از طریق لینک « گزارش تخلف » اطلاع دهید تا در اسرع وقت پیگیری و با فرد متخلف برخورد شود و کالا و توضیحات وی نیز حذف شود و در صورت نیاز مشخصات فرد متخلف به مراجع قانونی ذیصلاح اعلام شود.
از همکاری شما در جهت سالم سازی فضای کسب و کار اینترنتی صمیمانه متشکریم


  • ثبت نام فروشنده
  • ورود همكار تبليغاتي
  • ثبت نام همكار تبليغاتي
  • رهگيري سفارش

کتاب راز

كد كالا: 4072
قیمت: 3,800 تومان

نوشته : رواندا بایرن،ناشر : رسا،ترجمه : نگار مختاری ؛ راز زندگی فوق العاده با قانون کشش

امتياز اين محصول
0 امتياز

کتاب راز
نوشته : رواندا بایرن
ناشر : رسا
ترجمه : نگار مختاری
شابک : 964-317-697-5
تعداد صفحات : 282
شمارگان چاپ : 2200
نوبت چاپ : سوم -1389
لیتوگرافی : -
قیمت پشت جلد : 3800 تومان
درباره کتاب :
 پاره های این راز بزرگ در طی قرن های متمادی در آداب وسنن، ادبیات، ادیان و فلسفه های گوناگون یافت شده است؛ اما اکنون، برای نخستین بار، تمام اجزاء این راز در مکاشفه ای افسانه ای در کنار هم گرد آمده تا زندگی تمام کـسانی را که آن را تجربه می کنند دگرگون سازد.
در این کتاب خواهید آموخت که چگونه راز را در تمامی جنبه های زندگی تان بکارببرید، از قبیل: پول، سلامتی، روابط، خوشبختی و یا در هر تقابل و تعاملی که در این دنیا دارید.
آغاز به درک قدرت پنهان و دست نخورده ای خواهید کرد که درون شماست و این مکاشفه می تواند در همه جوانب زندگی تان لذت و سرخوشی به ارمغان آورد.
راز شامل بینش و خردی است از استادان معاصر، زنان و مردانی که آن را برای به دست آوردن سلامتی، ثروت و خوشبختی بکار بسته اند.
همانطور که راز را می آموزید به این دانش خواهید رسید که چگونه می توانید هر آنچه را که می خواهید داشته باشید، و یا انجام دهید. خواهید دانست که، به واقع که هستید و به درک آن جلال حقیقی خود که زندگی، انتظارتان را می کشد خواهید رسید.
با استفاده از دانش راز، داستان هایی تأثیر گذار از ریشه کن کردن بیماری، کـسب ثروت بیکران، غلبه بر موانع و به دست آوردن آنچه که به نظر غیر ممکن می آید، در این کتاب عرضه شده است.
کتابی بسار زیبا و جذاب برای هدیه به عشق،دوست،همکار و ....
فهرست مطالب :
یادداشت ناشر
یادداشت مترجم
مقدمه
1 راز آشکار شده
2 راز آسان شده
3 چگونه راز را به کار گیریم
4 روندهای قدرتمند
5 راز در باب ثروت
6 راز در باب روابط
7 راز در باب سلامتی
8 راز در باب سلامتی
9 راز در باب شما
10 راز در باب زندگی

برچسب محصول