توجه : بیننده محترم این یک سایت تبلیغاتی عمومی و مربوط به فروشندگان مختلف است و در هر کالا یا صفحه ای از سایت اگر کوچکترین مشکل یا تخلفی مشاهده نمودید لطفاً مراتب را از طریق لینک « گزارش تخلف » اطلاع دهید تا در اسرع وقت پیگیری و با فرد متخلف برخورد شود و کالا و توضیحات وی نیز حذف شود و در صورت نیاز مشخصات فرد متخلف به مراجع قانونی ذیصلاح اعلام شود.
از همکاری شما در جهت سالم سازی فضای کسب و کار اینترنتی صمیمانه متشکریم


  • ثبت نام فروشنده
  • ورود همكار تبليغاتي
  • ثبت نام همكار تبليغاتي
  • رهگيري سفارش

کتاب 110 راز کامیابی و شاد زیستن

كد كالا: 3093
قیمت: 4,500 تومان

نوشته : مسعود هاشمی،ناشر : فرهنگ جامع؛اسرار داشتن زندگی شاد و سعادتمند و لذت بردن از زندگی

امتياز اين محصول
0 امتياز

کتاب 110 راز کامیابی و شاد زیستن
نوشته : مسعود هاشمی
ناشر : فرهنگ جامع
ترجمه : -
شابک : 978-600-5214-29-1
تعداد صفحات : 144
شمارگان چاپ : 500
نوبت چاپ : دوم -1392
لیتوگرافی : سما
قیمت پشت جلد : 4500 تومان
درباره کتاب :
راز کامیابی در این است:
که با آنچه امروز داری زندگی کنی، نه به آنچه که دیروز داشتی یا احتمالا در آینده خواهی داشت. کـسی که در فکر گذشته است، در حالی که حال را رها کرده و از فکر کردن به گذشته هیچ سودی عایدش نمی شود احمق است و نیز کـسی که امروز را که هست رها کرده و به فردایی می اندیشد که معلوم نیست بیاید یا نیاید احمق است. البته احمق همیشه عادت دارد یا به دیروز فکر کند یا به فردا و او تنها غمی که ندارد، مربوط به امروزش است.
کامیابی چیست و چه کـسانی می توانند در زندگی کامیاب شوند؟ حقیقت این است که همه انسان ها دوست دارند در زندگی کامیاب شوند، خوشبخت شوند، سعادتمند شوند و از زندگی لذت ببرند. آحاد انسان ها می دانند که سرانجام می میرند! برخی به رستاخیز اعتقاد ندارند و لذا آرزوهایشان محدود به همین دنیا می شود. اما شمار بسیار زیادی از افراد بشر به رستاخیز اعتقاد دارند واین ها دوست دارند که هم در دنیا و هم در آخرت کامیاب و خوشبخت شوند.

برچسب محصول