توجه : بیننده محترم این یک سایت تبلیغاتی عمومی و مربوط به فروشندگان مختلف است و در هر کالا یا صفحه ای از سایت اگر کوچکترین مشکل یا تخلفی مشاهده نمودید لطفاً مراتب را از طریق لینک « گزارش تخلف » اطلاع دهید تا در اسرع وقت پیگیری و با فرد متخلف برخورد شود و کالا و توضیحات وی نیز حذف شود و در صورت نیاز مشخصات فرد متخلف به مراجع قانونی ذیصلاح اعلام شود.
از همکاری شما در جهت سالم سازی فضای کسب و کار اینترنتی صمیمانه متشکریم


  • ثبت نام فروشنده
  • ورود همكار تبليغاتي
  • ثبت نام همكار تبليغاتي
  • رهگيري سفارش

عمرنامه(سررسیدی برای چهل سال)

كد كالا: INTOMR
قیمت: 60,000 تومان

مرجعی جهت برنامه ریزی برنامه های دراز مدت هر شخص در طول زندگی

امتياز اين محصول
0 امتياز

عُمر نِگار دفتری است حاوی یک سررسید 40 ساله و همچنین حاوی فرم ها و جداولی مخصوص برای نوشتن کلیه اطلاعات مهم هر شخص برای تمام زندگیش که می تواند به عنوان کاملترین مرجع جهت ثبت ، برنامه ریزی و مدیریت کلیه امور مهم زندگی در طول زندگی هر فرد باشد که برای برنامه ریزی و مدیریت برنامه های دراز مدت وی حتی برای 40 سال آینده نیز کاربرد دارد.
اگر می خواهید واقعا در طول زندگی خود هیچ چیز را حتی برای یک بار به فراموشی نسپرید و هیچ موقع به دلیل فراموشی امور قابل اجرایتان دچار خسارت های متعددی نگردید به شما توصیه می کنیم از عُمر نِگار استفاده کنید.
عُمر نِگار برای اولین بار در جهان توسط این موسسه طراحی و راهی بازار نشر شده است و یکی از اهداف اصلی مولف آن متمرکز نمودن کلیه اطلاعات مهم هر شخص در طول زندگی در یک جای مشخص و همچنین ایجاد نظم و برنامه ریزی در زندگی انسان هاست.
عُمر نِگار می تواند به عنوان دفتر حساب و کتاب مالی، دفتر خاطرات ، دفتر اسناد و املاک ، سر رسید 40 ساله ، دفتر دارائی ها ، دفتر برنامه ریزی ، دفتر کنترل داروئی و پزشکی و دفتری برای دیگر اهداف زندگی اشخاص استفاده شود.
با توجه به نوع طراحی عُمر نِگار ، می توان از آن برای تمام سنین در هر درجه تحصیلی و یا شغلی ، بازنشسته ، خانه دار و غیره که باشند از آن بهره جست. موظف کردن کارکنان سازمانها به استفاده از آن که امور جاری و قابل انجام شرکت در آینده را در آن ثبت نمایند، بزرگترین سرمایه برای هر شرکت محسوب شده و در اینصورت با رفتن کارکنان از سازمان کارهای شرکت متوقف نشده و شرکت/سازمان دچار خسارت نخواهد شد.
عمرنامه می تواند میراث ما برای آیندگان خانواده و کشورمان نیز باشد. بسیار حیف خواهد بود اگر افراد لایق و دانشمند و موفقی در طول زندگی بشر پا به عرصه زندگی گذاشته و بدون ثبت مسائل مهم و آموزنده خود دار فانی را ترک نمایند. عُمر نِگار درکنار این همه فواید بی نظیر از قیمتی بسیار اندک برخوردار است.

برچسب محصول