توجه : بیننده محترم این یک سایت تبلیغاتی عمومی و مربوط به فروشندگان مختلف است و در هر کالا یا صفحه ای از سایت اگر کوچکترین مشکل یا تخلفی مشاهده نمودید لطفاً مراتب را از طریق لینک « گزارش تخلف » اطلاع دهید تا در اسرع وقت پیگیری و با فرد متخلف برخورد شود و کالا و توضیحات وی نیز حذف شود و در صورت نیاز مشخصات فرد متخلف به مراجع قانونی ذیصلاح اعلام شود.
از همکاری شما در جهت سالم سازی فضای کسب و کار اینترنتی صمیمانه متشکریم


محصولات جديد

  • ثبت نام فروشنده
  • ورود همكار تبليغاتي
  • ثبت نام همكار تبليغاتي
  • رهگيري سفارش

کتاب پنج نقطه ی قوت برتر خود رابشناسید

كد كالا: 9131
قیمت: 38,000 تومان

نوشته:تام راث،ناشر:پارسیا،ترجمه:امیر کامگار-مهتاب بیات؛مجموعه 34 نقطه قوت فردی،اجتماعی و سازمانی

امتياز اين محصول
0 امتياز
موجود نيست

کتاب 5 نقطه ی قوت برتر خود رابشناسید
مجموعه 34 نقطه ی قوت فردی،اجتماعی و سازمانی با تقسیم بندی کاربردی و جامع گالوپ
نوشته : تام راث
ناشر : پارسیا
ترجمه : امیر کامگار،مهتاب بیات
شابک : 978-600-6257-22-8
تعداد صفحات : 256
شمارگان چاپ : 1000
نوبت چاپ : چهارم - 1393
لیتوگرافی : طیف نگاران
قیمت پشت جلد : 38000 تومان
درباره کتاب :
گرد هم آمدن گروه بزرگی از دانشمندان در کنار هم برای تهیه ی فهرست مشترکی از نقاط قوت توسط پدر علم روان شناسی نقاط قوت ، پرفسور دونالد کلیفتون پس از چند دهه تلاش سرانجام به تولید پرسش نامه « استعداد یابی کلیفتون » منتهی شد . پس از اجرای میلیون ها آزمون بازنگری نتایج آن کالوپ به همراه تام راث توانست اثر شاهکار خود به نام « استعداد یاب کلیفتون : ویرایش دوم » را منتشر کند. تا کنون بیش از 4 میلیون نسخه از این کتاب در دنیا فروش رفته و کتاب به بیش از 17 زبان زنده ی دنیا ترجمه شده است. از افتخارات کتاب کسب رتبه ی اول در فهرست پرفروش ترین های وال استریت ژورنال ، نیویورک تایمز ، یو اس ای تودی ووبسایت آمازون بوده است.
این اثر در حوزه روان شناسی سلامت و نقاط قوت متناظر با اثر کلاسیک DSM-IV اما موجزتر ، ساده تر و کاربردی تر از آن به شمار می رود. در حوزه ی مدیریت و منابع انسانی این کتاب نخستین تقسیم بندی جامع از نقاط قوت فردی ، اجتماعی و سازمانی افراد در جهان است.
در این کتاب پس از معرفی ومقدمه ، 34 مورد نقطه قوت در قالب بخش های مجزا معرفی می شود. در هر بخش ابتدا تعریفی کاربردی راجع به هر نقطه قوت ارائه شده ، سپس نمونه هایی از افرادی که دارای این توانمندی ها هستند با توصیف رفتارهای خود به تصویر کشیده شده اند. پس از آن « ایده هایی برای عمل » پیشنهاداتی را به این افراد ارائه می دهد که از سودمندترین بخش های این کتاب است . در پایان « توصیه هایی برای کار با افراد دیگری که دارای این توانمندی هستند » پیشنهاداتی را به خوانندگان برای تعامل بهتر با افراد دارای یک توانمندی مورد نظر ارائه می دهد.
فهرست مطالب :
بخش اول – مقدمه : توانمندی های خود را بیابید
بخش دوم - از توانمندی های خود استفاده کنید
دست یابنده
فعال ساز
سازگار
تحلیل گر
هماهنگ کننده
معتقد
فرمانده
ارتباطی
رقابت جو
هم پیوند
عادل
گذشته نگر
محتاط
پرورش دهنده
منضبط
همدل
متمرکز
آینده نگر
هم ساز
ایده پرداز
دربرگیرنده
فرد گرا
درونداد
متفکر
یاد گیرنده
بیشینه ساز
مثبت نگر
محجوب
مسئولیت پذیر
حلال مشکلات
معتمد به نفس
ارجمند
راهبردی
جذاب

برچسب محصول