توجه : بیننده محترم این یک سایت تبلیغاتی عمومی و مربوط به فروشندگان مختلف است و در هر کالا یا صفحه ای از سایت اگر کوچکترین مشکل یا تخلفی مشاهده نمودید لطفاً مراتب را از طریق لینک « گزارش تخلف » اطلاع دهید تا در اسرع وقت پیگیری و با فرد متخلف برخورد شود و کالا و توضیحات وی نیز حذف شود و در صورت نیاز مشخصات فرد متخلف به مراجع قانونی ذیصلاح اعلام شود.
از همکاری شما در جهت سالم سازی فضای کسب و کار اینترنتی صمیمانه متشکریم


  • ثبت نام فروشنده
  • ورود همكار تبليغاتي
  • ثبت نام همكار تبليغاتي
  • رهگيري سفارش

مجموعه مجلات هنرهای چوبی 5

كد كالا: 013
قیمت: 25,000 تومان

مجموعه پنجم مجلات هنرهای چوبی

امتياز اين محصول
0 امتياز

مجموعه پنجم مجلات هنرهای چوبی این بار همراه با بیش از 1200 طرح نجاری و کاربردی . در این مجموعه به ساخت ابزار آلات کارگاهی دست ساز پرداخته شده است که می تواند کمک بزرگی به عزیزانی باشد که قصد راه اندازی کارگاه دارند . به همه ی دوستانی که کارگاه دارند و یا قصدی برای احداث آن ، تهیه این مجموعه پیشنهاد می شود .
در این مجموعه نحوه ی ساخت ابزار آلات مورد نیاز کارگاه های دردوگری و کارگاه های هنری را خواهید آموخت . این مجموعه حاصل تجربه ی سال های سال درودگران ماهر و درجه ی یک امریکاییست که در قالب مجله عرضه شده. از جمله این ابزار می توان به انواع گیره , کمد های دیواری و ایستاده ابزار , میزهای فرز , فارسی بر ، دم چلچله زن ،ابزارهای کمکی میزهای سه کاره و پنج کاره و ده ها ابزار دیگر می باشد .
در کناراین مجموعه بیش از 1000 عدد طرح های درودگری نیزگنجانده شده است که می تواند مورد استفاده هنر دوستان قرارگیرد . طرح هایی همچون میز ، نیمکت , کابینت ، میز های تی وی و رایانه ، انواع نیمکت و صندلی باغی و صد ها طرح دیگر .

برچسب محصول