توجه : بیننده محترم این یک سایت تبلیغاتی عمومی و مربوط به فروشندگان مختلف است و در هر کالا یا صفحه ای از سایت اگر کوچکترین مشکل یا تخلفی مشاهده نمودید لطفاً مراتب را از طریق لینک « گزارش تخلف » اطلاع دهید تا در اسرع وقت پیگیری و با فرد متخلف برخورد شود و کالا و توضیحات وی نیز حذف شود و در صورت نیاز مشخصات فرد متخلف به مراجع قانونی ذیصلاح اعلام شود.
از همکاری شما در جهت سالم سازی فضای کسب و کار اینترنتی صمیمانه متشکریم


  • ثبت نام فروشنده
  • ورود همكار تبليغاتي
  • ثبت نام همكار تبليغاتي
  • رهگيري سفارش

یادگاران 5: شهید عبدا... میثمی

كد كالا: Yadegaran-5
قیمت: 9,000 تومان

«یادگاران»عنوان کتاب‌هایی است که بنا دارد تصویرهایی از سال‌های جنگ را در قالب خاطره‌های بازنویسی شده،برای آن‌ها که آن سال‌ها راندیده‌اند، نشان بدهد.

امتياز اين محصول
0 امتياز

درباره کتاب:
عنوان: 
یادگاران 5: شهید عبدا... میثمی
نویسنده:  مریم برداران
شابک: 6-268-330-600-978
ناشر: انتشارات روایت فتح
نوع جلد: شومیز
قطع: پالتویی
تعداد صفحات: 100 صفحه


آدم‌ها با اعتقاداتشان پزندگی می‌کنند، دل می‌بندند و می‌میرند.
بنای زندگی میثمی بر سادگی بود. هرکس او را می‌شناخت،اول چیزی کهاز او به یاد دارد همین سادگی است؛ از وقتی شاگرد بازاری بود تا وقتی نماینده‌ی امام در سپاه شد.
او از بچگی طلبگی را دوست داشت.حوزه درس خواند، جلسه‌های بحث با جوان‌های محل را راه انداخت،‌ زندان رفت و نوارها و اعلامیه‌های امام را به شهرهای کوچکتر برد. بعد از انقلاب نماینده‌ی امام شد در سپاه. مدتی یاسوج و شیراز بود. از وقتی رفت جبهه، منتظر مزد کارهایش بود. خودش می‌گفت: «من سی ماه یاسوج بودم، سی ماه شیراز. حالا که اومدم جبهه، باید سی ماهه جوابم را بگیرم.» و گرفت. «یادگاران؛ کتاب میثمی» قصه‌ی سادگی‌‌های زندگی اواست.

برچسب محصول