توجه : بیننده محترم این یک سایت تبلیغاتی عمومی و مربوط به فروشندگان مختلف است و در هر کالا یا صفحه ای از سایت اگر کوچکترین مشکل یا تخلفی مشاهده نمودید لطفاً مراتب را از طریق لینک « گزارش تخلف » اطلاع دهید تا در اسرع وقت پیگیری و با فرد متخلف برخورد شود و کالا و توضیحات وی نیز حذف شود و در صورت نیاز مشخصات فرد متخلف به مراجع قانونی ذیصلاح اعلام شود.
از همکاری شما در جهت سالم سازی فضای کسب و کار اینترنتی صمیمانه متشکریم


  • ثبت نام فروشنده
  • ورود همكار تبليغاتي
  • ثبت نام همكار تبليغاتي
  • رهگيري سفارش

نردبانی برای چیدن نارنج

كد كالا: 716
قیمت: 7,000 تومان

پدیدآورنده: کرامت یزدانی

امتياز اين محصول
0 امتياز

درباره کتاب:
عنوان: قصه فرماندهان 23 / نردبانی برای چیدن نارنج: بر اساس زندگی سرار شهید احمد کاظمی
نویسنده : کرامت یزدانی
ناشر : انتشارات سوره مهر
شابک : 9-006-175-600-978
قطع : پالتویی
نوع جلد : شومیز
نوبت چاپ : دوم/ 1393
تعداد صفحات: 104 صفحه
شمارگان: 10000 نسخه
چکیده:
کتاب «نردبانی برای چیدن نارنج» روایت زندگی سردار سرلشکر احمد کاظمی،نوشته کرامت یزدانی است که در ادامه مجموعه «قصه فرماندهان » توسط سوره مهر منتشر شد.
مانند کتاب های دیگر مجموعه «قصه فرماندهان» که به سرگذشت داستانی فرماندهان هشت سال دفاع مقدس می پردازد این کتاب نیز به روایت داستانی شهید احمد کاظمی از کودکی تا شهادت برای گروه‌های سنی نوجوان و جوان می پردازد.
کرامت یزدانی درباره این کتاب گفت: در این اثر سرگذشت داستانی شهید احمد کاظمی از کودکی تا شهادت در 12 داستان کوتاه مستقل برای گروه‌های سنی نوجوان و جوان روایت شده است.
وی افزود:در مجموعه داستانی «نردبانی برای چیدن نارنج»، از درون‌مایه‌های نزدیک به فضای زندگی نسل‌های امروز برای جذابیت متن استفاده شده است.
لازم به ذکر است این مجموعه که قرار است چهل تایی شود تاکنون به جلد بیست و سوم رسیده که آخرین آنها، کتاب « یک مرد یک زندگی » روایت داستانی سردار شهید محمد حسن نظرنژاد «بابانظر» و « دلاور مرد سیستان » بر اساس زندگی سردار شهید میرقاسم میرحسینی نوشته سارا عرفانی همین چندی پیش منتشر شد.

برچسب محصول