توجه : بیننده محترم این یک سایت تبلیغاتی عمومی و مربوط به فروشندگان مختلف است و در هر کالا یا صفحه ای از سایت اگر کوچکترین مشکل یا تخلفی مشاهده نمودید لطفاً مراتب را از طریق لینک « گزارش تخلف » اطلاع دهید تا در اسرع وقت پیگیری و با فرد متخلف برخورد شود و کالا و توضیحات وی نیز حذف شود و در صورت نیاز مشخصات فرد متخلف به مراجع قانونی ذیصلاح اعلام شود.
از همکاری شما در جهت سالم سازی فضای کسب و کار اینترنتی صمیمانه متشکریم


محصولات جديد

زندان الرشید
45,000 تومان
کعبه هفتاد
10,000 تومان
موجود نيست
خاطرات ایران
17,000 تومان
من زنده ام
35,000 تومان
پروانه های جوانی
14,000 تومان
موجود نيست
پرسش و پاسخ
42,000 تومان
انگشتر مدل N116
135,000 تومان
  • ثبت نام فروشنده
  • ورود همكار تبليغاتي
  • ثبت نام همكار تبليغاتي
  • رهگيري سفارش

گل آخر دقیقه 90

كد كالا: 527
قیمت: 11,000 تومان

پدیدآورنده:بهزاد دانشگر

امتياز اين محصول
0 امتياز

درباره کتاب:
عنوان: گل آخر دقیقه 90
نویسنده : بهزاد دانشگر
شابک: 6-6-98199-600-978
انتشارات: نشرعهدمانا
قطع کتاب : رقعی
نوع جلد : شومیز
نوبت چاپ: چهارم/ 1397
تعداد صفحات : 160 صفحه
شمارگان: 3000 نسخه

ماه رمضان سال 1357. کیهان وسترن، منصور، امیر لندوک، مهران، اکبر تپل، ناصر و ده‌ها نو جوان دیگر جمع می‌شوند به دور یک دیگر. هر کدام از فرهنگ، طبقه و تربیتی خاص. با دغدغه‌هایی متفاوت که همه در یک چیز اشتراک دارند،علاقه به فوتبال.
منصور و دوستانش بنا دارند مسابقات فوتبالی راه بیندازند برای تشویق نوجوانان به فعالیت‌های فرهنگی- سیاسی. اما برگزاری مسابقات با برقراری حکومت نظامی همزمان شده و حالا نوجوان‌ها باید در چند جبهه مبارزه کنند. از یک سو با تیم‌های حاضر در مسابقات، از سوی دیگر با عوامل حکومت نظامی که مخالف برگزاری مسابقات در ساعت‌های حکومت نظامی‌اند و در سوی دیگر با عوامل ساواک که قصد دارند مخفیانه برگزاری مسابقات را با اختلال مواجه کنند. در این میان قهرمان داستان، کیهان متوجه می شود، مردی پولدار و با نفوذ قصد ملاقات با مادرش را داشته و بعدها می‌شنود که این مرد ادعا می‌کند پدر اوست. حالا کیهان بین انتخاب یک زندگی اشرافی در خاندانی درباری و یا زندگی فقیرانه اما شرافتمندانه با مادرش، مردد است...
در نهایت مسابقات فوتبال، بستری می‌شود برای کشمکش با عوامل حکومت. بستری می‌شود برای وحدت نوجوانان پرامید و هدفمند؛ برای شکستن ابهت حکومت نظامی و دمیدن روح امید و پیروزی در مردم غمدیده.

برچسب محصول