توجه : بیننده محترم این یک سایت تبلیغاتی عمومی و مربوط به فروشندگان مختلف است و در هر کالا یا صفحه ای از سایت اگر کوچکترین مشکل یا تخلفی مشاهده نمودید لطفاً مراتب را از طریق لینک « گزارش تخلف » اطلاع دهید تا در اسرع وقت پیگیری و با فرد متخلف برخورد شود و کالا و توضیحات وی نیز حذف شود و در صورت نیاز مشخصات فرد متخلف به مراجع قانونی ذیصلاح اعلام شود.
از همکاری شما در جهت سالم سازی فضای کسب و کار اینترنتی صمیمانه متشکریم


  • ثبت نام فروشنده
  • ورود همكار تبليغاتي
  • ثبت نام همكار تبليغاتي
  • رهگيري سفارش

یادگاران 7: شهید حسین خرازی

كد كالا: Yadegaran-7
قیمت: 9,000 تومان

«یادگاران»عنوان کتاب‌هایی است که بنا دارد تصویرهایی از سال‌های جنگ را در قالب خاطره‌های بازنویسی شده،برای آن‌ها که آن سال‌ها راندیده‌اند، نشان بدهد.

امتياز اين محصول
0 امتياز

درباره کتاب:
عنوان: 
یادگاران 7: شهید حسین خرازی
نویسنده: فاطمه غفاری
شابک: 9-270-330-600-978
ناشر: انتشارات روایت فتح
نوع جلد: شومیز
قطع: پالتویی
تعداد صفحات: 100 صفحه


سن زیادی نداشتند، ولی بزرگ بودند.
اگر کسی نمی‌شناختشان، باور نمی‌کرد که این‌ها مردانی باشند که سرنوشت یک مرحله یا تمام جنگ به دست آن‌ها باشد.
حسین خرازی یکی از این‌ها بود. در اصفهان یک روز جمعه‌ی ماه محرم به دنیا آمد. سر نترسی که از کودکی داشت، کاری کرد که سر از تبعید در بیاورد؛ فرستادندش ظفار؛ عمان. فرار کرد. خیلی نگذشته بود که انقلاب شد. با دوستانش سامان دادن اوضاع آشفته‌ی آن روزها را شروع کردند؛ اصفهان، کردستان، بعد هم جنگ.
نزدیکی‌های دارخوین، توی مزرعه‌ای، چندصد متری عراقی‌ها، یک شیار را گود کرد، کردش کانال. کاری که آن‌روز شروع کرد، تا پنج سال ادامه داشت،‌ تا وقتی که نوبتش رسید و پیکرش را همان‌جا که نشان داده بود، بین شهیدان بسیجی کربلای پنج دفن کردند.

برچسب محصول