توجه : بیننده محترم این یک سایت تبلیغاتی عمومی و مربوط به فروشندگان مختلف است و در هر کالا یا صفحه ای از سایت اگر کوچکترین مشکل یا تخلفی مشاهده نمودید لطفاً مراتب را از طریق لینک « گزارش تخلف » اطلاع دهید تا در اسرع وقت پیگیری و با فرد متخلف برخورد شود و کالا و توضیحات وی نیز حذف شود و در صورت نیاز مشخصات فرد متخلف به مراجع قانونی ذیصلاح اعلام شود.
از همکاری شما در جهت سالم سازی فضای کسب و کار اینترنتی صمیمانه متشکریم


  • ثبت نام فروشنده
  • ورود همكار تبليغاتي
  • ثبت نام همكار تبليغاتي
  • رهگيري سفارش

از پروانه ها بپرسید

كد كالا: 892
قیمت: 6,000 تومان

پدیدآورنده: علی اکبر بقایی

امتياز اين محصول
0 امتياز
موجود نيست

درباره کتاب:
عنوان: از پروانه ها بپرسید
پدیدآورنده: علی اکبر بقایی
شابک: 3-2- 92826- 600- 978
ناشر: نشر شهید کاظمی
قطع: خشتی
نوع جلد: شومیز
نوبت چاپ: اول / زمستان 1393
شمارگان: 2500 نسخه
تعداد صفحات: 88 صفحه

که می­ داند عشق را درد نوشته­ اند یا دوا؟ ویرانگر ساخته­ اند یا آبادگر؟ آب آفریده­ اند یا آتش؟ اگر دواست، چرا درد می ­آورد و اگر درد است، چرا دوا می­دهد؟ اگر آبادگر است، چرا خراب می­کند و اگر ویرانگر، چرا می‌سازد؟ اگر آب است، چرا می­ سوزاند و اگر آتش است، چرا زنده می­ کند؟ اگر نمی­ دانید یا حتی می­ دانید این بار از پروانه­ ها بپرسید!
کتاب «از پروانه­ ها بپرسید» کتابی است سرشار از نکته همراه با تصاویری زیبا از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس که گویا پروانه‌هایی هستند گرداگرد رهبرشان که این تصاویر با جملات زیبایی همراه و جذاب‌تر شده‌اند.
برشی از کتاب:
*اینجا سرزمین گل و بلبل نیست تا عشق را فقط لفاظی کنند و در ترانه‌ها تهلیل زنند. اینجا سرزمین گل و شمع و پروانه است. گواه این مدعا گلستان این شهر است.
*پروانه باش! و مدعیان دروغین عشق را رسوا کن.
*کم‌فروشان همیشه در خسران‌اند. آنان را که جان نمی‌دهند، مگر جز مرگ چه می‌دهند؟ لذت شهادت را پروانگان می‌دانند.
*پروانه‌ها را چنان شیدای شمع ساخته‌اند که حتی شهد را هم به عشق شمع می‌نوشند.
*در بهشت هم آیا می‌سوزانند؟ نمی‌دانم! ولی هرچه هست، بهشتی که شعله عشق در آن نیست، بهشت نیست. بهشتی که برای پروانه‌هاست گلستان است، ولی می‌سوزاند.
 

برچسب محصول