توجه : بیننده محترم این یک سایت تبلیغاتی عمومی و مربوط به فروشندگان مختلف است و در هر کالا یا صفحه ای از سایت اگر کوچکترین مشکل یا تخلفی مشاهده نمودید لطفاً مراتب را از طریق لینک « گزارش تخلف » اطلاع دهید تا در اسرع وقت پیگیری و با فرد متخلف برخورد شود و کالا و توضیحات وی نیز حذف شود و در صورت نیاز مشخصات فرد متخلف به مراجع قانونی ذیصلاح اعلام شود.
از همکاری شما در جهت سالم سازی فضای کسب و کار اینترنتی صمیمانه متشکریم


یادگیری ماکزیمم نارسیس (سطوح مقدماتی) - VOCAB Elementary Levels

كد كالا: 9053155
قیمت: 17,500 تومان

اغلب به نظر می رسد استفاده از دیکشنری های تک زبانه کار ساده ای نیست ولی جالب است بدانید که دیکشنری های Elementary برای بیان مفهوم واژه ها ، فقط از لغات محدودی استفاده می کنند. این لغات در استفاده روزمره زبان انگلیسی نیز کاربرد فراوانی دارند.

امتياز اين محصول
0 امتياز

مشخصات کلی

موضوع محصول :   دیکشنری و لغتنامه و مترجم متن

کد محصول :      9053155

وزن محصول :     85 گرم

تولید کننده :      نارسیس سافت

مرجع صادر کننده :   وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

شماره شناسنامه اثر:  801535024687

نوع بسته بندی :     جعبه

تعداد دیسک :     حلقه

نوع دیسک :     CD
 
 
خرید یادگیری ماکزیمم نارسیس (سطوح مقدماتی) - VOCAB Elementary Levels
اغلب به نظر می رسد استفاده از دیکشنری های تک زبانه کار ساده ای نیست ولی جالب است بدانید که دیکشنری های Elementary برای بیان مفهوم واژه ها ، فقط از لغات محدودی استفاده می کنند. این لغات در استفاده روزمره زبان انگلیسی نیز کاربرد فراوانی دارند. کارشناسان نارسیس، با بررسی دقیق لغات به کار رفته در مفاهیم دیکشنری های تک زبانه مانند Oxford و Longman مجموعه ای از کاربردی ترین لغات زبان انگلیسی را تهیه دیده اند. با یادگیری لغات این مجموعه ، از توانایی خود در درک بهتر متون و گفتارهای زبان انگلیسی ، شگفت زده خواهید شد.
 
خرید یادگیری ماکزیمم نارسیس (سطوح مقدماتی) - VOCAB Elementary Levels

برچسب محصول