توجه : بیننده محترم این یک سایت تبلیغاتی عمومی و مربوط به فروشندگان مختلف است و در هر کالا یا صفحه ای از سایت اگر کوچکترین مشکل یا تخلفی مشاهده نمودید لطفاً مراتب را از طریق لینک « گزارش تخلف » اطلاع دهید تا در اسرع وقت پیگیری و با فرد متخلف برخورد شود و کالا و توضیحات وی نیز حذف شود و در صورت نیاز مشخصات فرد متخلف به مراجع قانونی ذیصلاح اعلام شود.
از همکاری شما در جهت سالم سازی فضای کسب و کار اینترنتی صمیمانه متشکریم


  • ثبت نام فروشنده
  • ورود همكار تبليغاتي
  • ثبت نام همكار تبليغاتي
  • رهگيري سفارش

سریال گل بارون زده

كد كالا: 101585
قیمت: 10,000 تومان

شماره مجوز: 155/93/101052

امتياز اين محصول
0 امتياز

"این سریال توانسته است که در پانزدهمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استان‌ها سه عنوان برتر جشنواره را در بخش‌های کارگردانی، تصویربرداری و نورپردازی از آن خود کند.
در«گل بارون زده» می‌بینیم غزل و وحید دخترعمو و پسرعمویی هستند که در دانشگاه نیز همکلاسی هستند؛ پدر وحید پیش از انقلاب به دلیل لو رفتن از سوی فردی به نام جمشید توسط عوامل ساواک کشته‌ شده است. جمشید قصد دارد تا کارخانه عزیزالله خان را از چنگ او درآورد و به یک دلال بفروشد؛ او با وارد‌کردن مواد مسموم به این کارخانه، باعث کشته شدن یکی از شرکای کارخانه می‌شود که این مساله در ادامه به قتلی ناخواسته منجر می‌شود.
تهیه‌کننده و کارگردان این سریال عباس‌ رنجبر است که پیش از این آثار نمایشی چون ردپای دوست، گوهرکمال، کوی دامون، برنگ صدف و عشق را خط نزن را ساخته است.
در «گل بارون زده» بازیگرانی چون داوود رشیدی، رضا بابک، ثریا‌قاسمی، جمشید جهان‌زاده، محمود عزیزی، فریبا نادری، افسانه ناصری، علیرضا کمالی‌نژاد، داوود فتحعلی بیگی، ظهیریاری، آنوش عزیزی و حسین اکبری نقش آفرینی می‌کنند. برخی دیگر از عوامل ساخت آن عبارتند از : مدیر تولید : ابوالفضل کوه میشی، طراح گریم: مهدی حبیبی‌پور، تصویربردار: سیامک پورافشار، نورپرداز: مصطفی معمار .وصدابرداران احمد اردلان و امیربهره‌ور"
شماره مجوز: 155/87269

برچسب محصول