توجه : بیننده محترم این یک سایت تبلیغاتی عمومی و مربوط به فروشندگان مختلف است و در هر کالا یا صفحه ای از سایت اگر کوچکترین مشکل یا تخلفی مشاهده نمودید لطفاً مراتب را از طریق لینک « گزارش تخلف » اطلاع دهید تا در اسرع وقت پیگیری و با فرد متخلف برخورد شود و کالا و توضیحات وی نیز حذف شود و در صورت نیاز مشخصات فرد متخلف به مراجع قانونی ذیصلاح اعلام شود.
از همکاری شما در جهت سالم سازی فضای کسب و کار اینترنتی صمیمانه متشکریم


  • ثبت نام فروشنده
  • ورود همكار تبليغاتي
  • ثبت نام همكار تبليغاتي
  • رهگيري سفارش

سریال چهل سرباز

كد كالا: 101624
قیمت: 25,000 تومان

شماره مجوز: 155/88/101052

امتياز اين محصول
0 امتياز

\" مؤسسه فرهنگی هنری شهید آوینی به سفارش شبکه دو سیما سریال « چهل سرباز » را تهیه و تولید نموده است . محمد نوری زاد نویسنده و کارگردان این سریال 28 قسمتی در خصوص این مجموعه گفته است :
تاریخ کهن سرزمین ایران ، سرشار از زیبایی ها و دلاوری ها و حکمت ها و درستی هاست . چرا اسفندیار برای بستن دست رستم و از پای درآوردن او ، سپاه به «زاوُل» می کشد ؟ و چرا رستم از گفتن نام و نشان خود به سهراب ، پرهیز می کند ؟ زال و رودابه ، پشوتن و زواره ، کیستند و چه هیاهویی با آنان است ؟ چرا جنگاوران مکه و قریش به علی جوان یورش می برند؟ چرا مفتی طوس از دفن پدر فردوسی در قبرستان شهر جلوگیری می کند ؟ چرا فردوسی به سرودن شاهنامه همت می گمارد ؟ و چرا ایران زمین از دیرباز با دشمنان فراوانی روبرو شده و سرافراز از این همه رویارویی به در آمده ؟ در سریال چهل سرباز به این پرسش ها پاسخ می گوئیم !
یادآوری شکوه مردان ایران زمین و غفلت زدایی از این که ایران و ایرانی همواره با عزت زیسته و از فتنه ها و سختی ها و رنج ها ، با اقتداربه درآمده اند
سال پخش 1386 : \"
شماره مجوز: 155/86422

برچسب محصول