توجه : بیننده محترم این یک سایت تبلیغاتی عمومی و مربوط به فروشندگان مختلف است و در هر کالا یا صفحه ای از سایت اگر کوچکترین مشکل یا تخلفی مشاهده نمودید لطفاً مراتب را از طریق لینک « گزارش تخلف » اطلاع دهید تا در اسرع وقت پیگیری و با فرد متخلف برخورد شود و کالا و توضیحات وی نیز حذف شود و در صورت نیاز مشخصات فرد متخلف به مراجع قانونی ذیصلاح اعلام شود.
از همکاری شما در جهت سالم سازی فضای کسب و کار اینترنتی صمیمانه متشکریم


  • ثبت نام فروشنده
  • ورود همكار تبليغاتي
  • ثبت نام همكار تبليغاتي
  • رهگيري سفارش

کتاب:در کربلا چه گذشت؟

كد كالا: 1080
قیمت: 25,000 تومان

کتاب:در کربلا چه گذشت؟ ترجمه نفس المهموم نویسنده:حاج شیخ عباس قمی مترجم:آیت الله محمد باقر کمره ای

امتياز اين محصول
0 امتياز

نام کتاب:در کربلا چه گذشت؟
ترجمه نفس المهموم نویسنده:حاج شیخ عباس قمی
مترجم:آیت الله محمد باقر کمره ای
فصل چاپ:تابستان نوبت چاپ:بیست و سوم
سال چاپ :1386
چاپخانه:اسوه
قطع:وزیری
تیراژ:50000 نسخه
تعداد صفحات:688
صفحه زبان کتاب:فارسی
شمه ای از کتاب:این مجموعه ترجمه کتاب «نفس المهموم» اثر مرحوم حاج شیخ عباس قمی؛ و از جمله مقاتل نوشته شده در اثر حاضر است.
اهمیت پاسداشت شعائر اسلامی ما را بر آن می دارد که وقایع را درست و دقیق به نگارش درآوریم تا آیندگان، هم به اهمیت موضوع؛ و هم به عظمت وقایع گذشته پی برده و آن را شمع فروزان مسلمانان بعد از خود قرار دهند، چرا که این غفلت ها و عدم توجه صحیح به برخی مسائلی مذهبی و تاریخی است که ما را در شناخت و تعیین راه درست و حق دار مشکل می کند.
بنابراین مترجم محترم سعی کرده است با نهایت دقت و نیز برای سهولت در امر فهم و بنا به اهمیت وقایع و موضوعات این مجموعه را تهیه کند.
ضمناً در پایان، ترجمه کتاب «نفثه المصدور» که متمم کتاب حاضر و از آثار دیگر مرحوم مولف است آورده شده؛ تا مورد استفاده کامل خوانندگان قرار گیرد.

برچسب محصول