توجه : بیننده محترم این یک سایت تبلیغاتی عمومی و مربوط به فروشندگان مختلف است و در هر کالا یا صفحه ای از سایت اگر کوچکترین مشکل یا تخلفی مشاهده نمودید لطفاً مراتب را از طریق لینک « گزارش تخلف » اطلاع دهید تا در اسرع وقت پیگیری و با فرد متخلف برخورد شود و کالا و توضیحات وی نیز حذف شود و در صورت نیاز مشخصات فرد متخلف به مراجع قانونی ذیصلاح اعلام شود.
از همکاری شما در جهت سالم سازی فضای کسب و کار اینترنتی صمیمانه متشکریم


  • ثبت نام فروشنده
  • ورود همكار تبليغاتي
  • ثبت نام همكار تبليغاتي
  • رهگيري سفارش

کرم سفت کننده و درمان ترک بدن کالی بل مجوزبهداشتی 9852544991860886

كد كالا: vs080
قیمت: 105,000 تومان

از بین برنده ترک های وچروک های قبل و بعد از زایمان و درمان ترک های بخاطر رژیم، درمان ترک های بازو،ران، درمان ترک سایر نقاط بدن - کرم درمان ترک بدن کالی بل فرانسه حاوی عصاره گیاهان می باشد. این ژل باعث جلوگیری و درمان ترک های بدن ناشی از بارداری، چاقی

امتياز اين محصول
0 امتياز

از بین برنده ترک های وچروک های قبل و بعد از زایمان و درمان ترک های بخاطر رژیم، درمان ترک های بازو،ران، درمان ترک سایر نقاط بدن

کرم درمان ترک بدن کالی بل فرانسه حاوی عصاره گیاهان می باشد. این ژل باعث جلوگیری و درمان ترک های بدن ناشی از بارداری، چاقی-لاغری و... می شود. بدلیل وجود ویتامین های E,C باعث درخشندگی و لطافت و روشنی پوست می گردد. این ژل باعث سفت شدن و زیبایی پوست اندام بدن مانند بازو، ران ، شکم و... خواهد شد. چروکهای ناشی از ترک بدن را از بین میبرد و دوباره پوستی صاف و زیبا خواهید داشت.
ویتامین B5, جینگو بیلوبا و جلبک قرمز موجود در این ژل باعث درمان ترک و شلی پوست بدن می شود. جلبک قرمز به خاطر وجود عظیم آمینو اسید، پروتئین، انواع ویتامین و اسیدهای چرب قادر هست به راحتی باعث درمان ترک های پوستی شود.

برخی از خواص ژل درمان ترک بدن کالی بل فرانسه:

- از بین بردن چروک های شکم ناشی از زایمان
- درمان ترک های بدن بعلت چاقی-لاغری
- سفت کننده شکم، بازو، ران و...
- جلوگیری از ایجاد ترک بدن در حین رژیم
- لطیف کننده پوست
- سفت و مرطوب کننده پوست
- حاوی ویتامین B5، جینگو بیلوبا و جلبک قرمز
- بدون عوارض جانبی
- مجوز بهداشتی:9853544991860886

طریقه مصرف : روزانه دوبار بعد از شستن شکم و خشک کردن کامل آن از این کرم استفاده کنید.

برچسب محصول